Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Darżyno - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Wrzeście

Wrzeście(Darżyno + 25 km)

399 999 zł215,56 m² 1 855,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem. Budowany z bardzo dobrych materiałów, na płycie fundamentowej. Duży ogród od strony południowej i zachodniej. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Lębork(Darżyno + 21 km)

1 190 000 zł204 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Lęborku, przy ulicy Szarych Szeregów, o powierzchni użytkowej 159 m2, a powierzchni całkowitej 204 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łabiszewo

Łabiszewo(Darżyno + 14 km)

379 900 zł170 m² 2 234,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyczny dom o powierzchni ok. 170 m , położony w urokliwej miejscowości Łabiszewo, gmina Dębnica Kaszubska województwo pomorskie Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Damnica

Damnica(Darżyno + 14 km)

778 000 zł230 m² 3 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy dla Was nową, wyjątkową ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Damnica! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kolejarzy

Lębork(Darżyno + 21 km)

399 000 zł100,17 m² 3 983,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować w pełni według własnych potrzeb? Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Kolejarzy w Lęborku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Lubowidz(Darżyno + 25 km)

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ługi koło Lęborka, blisko Jeziora Lubowidz Biuro Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Strzyżyno(Darżyno + 7 km)

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 240 m2 w tym część mieszkalna 140 m2 i część gospodarcza 100 2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Krótka

Dębnica Kaszubska(Darżyno + 18 km)

2 000 000 zł24 440 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:24 440 m²

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą, która trafiła na rynek nieruchomości za pośrednictwem naszego renomowanego biura. To wyjątkowe gospodarstwo rolne zostało doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Lębork(Darżyno + 21 km)

777 000 zł126,90 m² 6 122,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), o powierzchni 126,90 m 2 , z ogródkiem oraz garażem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Lotników

Lębork(Darżyno + 21 km)

796 000 zł139,90 m² 5 689,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! Układy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Darżyno

Darżyno,pomorskie

158 000 zł160 m² 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość składająca się z dużej działki oraz zabudowań gospodarskich (stodoła, pomieszczenie gospodarcze), które można zaadoptować na cele np. agroturystyki. Gospodarski.